fbpx

Marcin Konieczny z House of Skills wicemistrzem świata IRONMAN Kona 2022!

Nasz partner, konsultant/trener i przyjaciel Marcin Konieczny dziś w nocy polskiego czasu został wicemistrzem świata IRONMAN Kona 2022! Zawody odbywały się na Hawajach.

Marcin Konieczny został mistrzem światem Iron Man już pięć lat temu – wtedy zwyciężył w kategorii wiekowej M45-49. Od początku przygody z triathlonem za cel stawiał sobie wygranie zawodów w kategorii 50-54, w wieku 50 lat. Niestety tym razem na przeszkodzie stanął świetnie dysponowany tego dnia Duńczyk Ulrik Jespersena. Marcin na mecie stracił do niego prawie 9 minut.

Wielka pogoń od początku

Jak przebiegały zawody? Zaczęło się od pływania – tę część Marcin skończył na 77. pozycji. Trasę kolarską rozpoczął bardzo mocno – po niemal 100 kilometrach wyścigu awansował do pierwszej dziesiątki zawodów. Ten etap skończył na 6. miejscu.

Na trasie biegowej udało się wyprzedzić kolejnych czterech zawodników. Niestety przewaga Duńczyka okazała się zbyt duża – Marcin zakończył zawody z czasem 9:36:22. Urlik Jensen został mistrzem świata z rezultatem 9:28:24. Trzecie miejsce zajął Włoch Stefano Bortolami.

„Nie ma nie mogę!”

To wielki sukces nie tylko Koniecznego, ale też polskiego sportu. Historia Marcina pokazuje, że niemożliwe nie istnieje!

Marcin – jesteś dla nas wielką inspiracją, a Twoje hasło „Nie ma nie mogę” od dawna towarzyszy nam w codziennych zmaganiach, także zawodowych.

Wielkie gratulacje od całego zespołu House of Skills!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MKON (@s.mentor)

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.