fbpx

Kontynuujemy pomoc dla Ukrainy

24 lutego 2022 roku obudziły nas wstrząsające relacje zza wschodniej granicy – tego dnia Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę. Mimo że od tego czasu minęło już 12 miesięcy, każdego dnia docierają do nas kolejne obrazy cierpienia i niepokojące informacje o rosyjskich zbrodniach wojennych. Według oficjalnych raportów Prokuratury Generalnej Ukrainy, w ciągu tego roku zginęło 461 dzieci, 927 zostało rannych, a 353 uznano za zaginione.

Sercem cały czas jesteśmy z narodem ukraińskim, dlatego podobnie jak rok temu, chcemy głośno wyrazić naszą solidarność. Postanowiliśmy przekazać 20% przychodu ze wszystkich szkoleń otwartych w marcu na akcję UNICEF – pomoc dla Ukrainy.

Jak UNICEF pomaga dzieciom z Ukrainy? Obecne wsparcie obejmuje przede wszystkim transport czystej wody oraz pomoc medyczną, higieniczną i edukacyjną dla poszkodowanej społeczności. Potrzeby rodzin i dzieci z Ukrainy w 2023 r. szacuje się na 1,1 mld USD – każdy z nas może wesprzeć zbiórkę przekazując darowiznę za pośrednictwem strony https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy

Nie pozostajemy obojętni, wierzymy w wolną Ukrainę.

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.