fbpx

Już jest! Raport „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024”

Jak co roku w styczniu zapraszamy na premierę najnowszego raportu House of Skills „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024”!

To już 13. edycja naszej autorskiej publikacji, przygotowanej na bazie doświadczeń z ponad 800 projektów zrealizowanych w minionym roku dla klientów z Polski i zagranicy oraz kilkuset rozmów z największymi organizacjami o ich bieżących planach, celach, wyzwaniach, wsparciu we wprowadzaniu zmiany, budowaniu postaw i rozwoju nowych umiejętności. W grudniu uzupełniliśmy te doświadczenia przeanalizowaniem dziesiątek raportów i wyników badań, podsumowań z wystąpień i konferencji. Sięgnęliśmy do najważniejszych źródeł informacji i ośrodków badawczych prognozujących przyszłość pracy i biznesu. Zapraszamy do pobrania najnowszego raportu „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024” i dzielenia się nim w Państwa organizacji:

30 stycznia, w czasie oficjalnej premiery raportu, podzieliliśmy się z uczestnikami spotkania naszymi wnioskami, a także przeprowadziliśmy szereg ciekawych rozmów z naszymi klientami. Zapraszamy również do obejrzenia transmisji z naszego tegorocznego spotkania:

Agenda webinaru:

  • „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024” – wystąpili: Elżbieta Malicka oraz Tomasz Szczypkowski (House of Skills)
  • „Projektowanie ścieżek rozwojowych w świecie szybkich zmian” – wystąpili: Mateusz Rybarkiewicz (Astra Zeneca) oraz Małgorzata Łukaszuk (House of Skills)
  • „Sprzedaż 4.0 czyli partnerstwo w biznesie” – wystąpiły: Edyta Pabis (Grupa Maspex) oraz Ewa Kastory (House of Skills)
  • „Za kulisami e-learningu DSV: wyzwania i osiągnięcia” – wystąpiły: Olga Biało (DSV) oraz Iwona Wieczorek (e-learning.pl)

 

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.