fbpx

House of Skills partnerem strategicznym Kongresu Kadry 2023

Mamy przyjemność ogłosić, że zostaliśmy oficjalnym partnerem strategicznym 38. Kongresu Kadry. Spotkanie odbędzie się w dniach 23 – 24 października, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

HR 2030: KIERUNKI, DROGOWSKAZY, PRZEWODNICY

Jesienny Kongres Kadry będzie nie tylko podsumowaniem roku, to okazja do wspólnego świętowania sukcesów i spojrzenia w nadchodzące wyzwania.

Pierwszy dzień wydarzenia upłynie pod znakiem konferencji, na którą zaprosimy wyjątkowe prelegentki i wyjątkowych prelegentów. W tym dniu będą miały miejsce wystąpienia eksperckie, wystąpienia praktyków z dużym doświadczeniem, rozmowy oraz dyskusja plenarna  „Fokus na różnorodność jako must have dobrze zarządzanej organizacji”, w której weźmie udział m.in. Małgorzata Borowska, konsultantka wiodąca House of Skills.

Wieczorem pierwszego dnia, tj. 23 października, zaprosimy uczestniczki i uczestników na networkingowe spotkanie społeczności Kongresu Kadry – wieczór HR.

Drugiego dnia Kongresu do południa odbędą się wystąpienia w dwóch równoległych ścieżkach – nowe technologie w HR i kompetencje przyszłości, natomiast po południu odbędą się spotkania w formule warsztatowej. Każda uczestniczka Kongresu oraz każdy uczestnik będzie mógł wybrać interesujący go warsztat (jeden z pięciu) i głębiej eksplorować ważny dla Niej / dla Niego temat w trudnych, nieprzewidywalnych czasach, pełnych dynamicznych zmian.

W czasie drugiego dnia House of Skills zaprezentuje spektakl interaktywny Stereotape.

Więcej informacji o prelegentach i programie na stronie konferencji.

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.