fbpx

House of Skills partnerem merytorycznym konferencji o mobbingu

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wraz z House of Skills, partnerem merytorycznym wydarzenia, zaprasza na konferencję pod tytułem „Przeciwdziałanie mobbingowi i innym niepożądanym zjawiskom w firmach”. Konferencja odbędzie się 19 stycznia 2023 r., po której nastąpi dzień warsztatów – 20 stycznia. Konferencja odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W ramach konferencji omówione będą prawne aspekty dotyczące przeciwdziałania mobbingowi oraz zalecenia „dobre praktyki”. Wśród zaproszonych prelegentów są prawnicy, mediatorzy, pracownicy naukowi i dziennikarze. Jednym z prelegentów jest Filip Rostecki, trener i konsultant House of Skills.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie: www.adwokatura.pl/konferencje-i-szkolenia

Aby wziąć w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (POBIERZ FORMULARZ) i odesłać go na adres centrum.mediacji@adwokatura.pl.

Organizatorami i partnerami merytorycznymi konferencji są: Naczelna Rada Adwokacka, Centrum Mediacji przy NRA, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, Centrum Mediacji Lewiatan, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet SWPS, Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. , House od Skills, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.