fbpx

Emocjonalny ład w nowej odsłonie

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności? Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem radiowej audycji Łady Drozdy – partner / trenerki / konsultantki / coach w House of Skills. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona a my zapraszamy do dalszego jej zgłębiania. Zatem teraz inną drogą Łada będzie mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będzie rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. W swoich podcastach Łada będzie poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego z nich: https://www.houseofskills.pl/strefawiedzy/podcast/emocjonalny-lad-czas-borsuka

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.